Plastik Panjur Tamiri

Çınar Panjur Tamir Servisi, deneyimli uzman elemanlarıyla plastik panjur sistemleri tamirini yapmaktadır. Ülkemizin saygın markalarının yedek parçalarıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Plastik Panjur sistemlerinde arıza, bakım ve montajında her zaman hizmetinizdeyiz.

Plastik Panjurların Arıza Sebepleri

Plastik panjurlar PVC ile kuvvetlendirilmiş hava koşullarına dayanıklı hale getirilmiş bir üründür. Hafifliği ile diğer ağır panjurları taklit edebilme yeteneğine sahip olması ve fiyatının daha uygun olması tercih sebepleri arasındadır. Yalnız hava koşullarına karşı dayanıklı olduğu bilinen plastik panjurlar zamana bağlı olarak yıpranma konusunda henüz bir gelişme kaydedememiştir. Panjur değişikliği söz konusu olduğu durumlarda ekibimizle 7/24 saat hizmetinize hazırız.

Firmamız İstanbul'da tüm semtlere ücretsiz keşif ile pimapen panjur arızalarında hızlı servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul'da plastik panjur tamiri için gittiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Plastik panjur tamiri alanında arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan, yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktayız. Plastik çerçeveli panjurlarınızın değişmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

İstanbul'da plastik panjur servis bölgeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizi 0534 312 56 96 nolu telefonumuzdan arayarak ya da ilgili linke tıklayarak servis yazdırabilirsiniz.

Tags