Manuel Panjur Tamiri

Manuel Panjur Tamiri

Manuel panjur sistemleri tamirinde 10 yıllık deneyime sahip firmayız. Panjur tamirinde kendini yetiştirmiş bir ekiple hizmet vermekteyiz. Firmamız İstanbul'da tüm semtlere ücretsiz keşif ile otomatik panjur arızalarında hızlı servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul'da manuel panjur tamiri için gittiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Manuel sistemli panjurların genelde bozulma sebeplerinden en önemlisi ipinin kopmasıdır. İp kopma durumunda panjur ipinin değişimi yapılması gerekmektedir. Parça değişim ve onarımını yapmakta olup müşterilerin memnun kalacağı hizmet anlayışı ile yardımcı oluyoruz. Manuel Panjur Tamiri

Manuel panjur tamirinde en çok tercih edilen Panjur Tamir Servisi panjur bakım ve onarımda hizmetinizdedir. Manuel olarak kullanılan panjurlar yanlış kullanıma bağlı olarak bozulmalar meydana gelebilir. Özellikle panjur iplerinde ve panjur raylarında meydana gelebilecek herhangi bir sorun panjurların tamamen dağılmasına ve bir daha kullanılmamasına neden olabilir.

İstanbul Panjur Tamir Servisi, deneyimli uzman elemanlarıyla manuel panjur sistemleri tamirini yapmaktadır. Ülkemizin saygın markalarının yedek parçalarıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Hangi hammaddeden yapılmış olursa olsun tüm manuel panjur sistemlerinde arıza, bakım ve montajında her zaman tüm İstanbulluların hizmetinizdeyiz. Çınar Panjur Sistemleri, ilk etapta panjurun üst kısımlarını söküp yaşanan aksaklığın nedenini buluyor ve akabinde doğru tamir aletlerimiz ile panjurlarınıza tadilatını yapıyor.

Alüminyum Panjur Sistemi arızalarında tamir yapmak için ekiplerimizce hazır durumda beklemekteyiz. Alüminyum panjurların diğer panjurlara oranla doğal olaylara karşı daha dirençli olması sebebiyle ev ve ofislerin en çok tercih konularından birisidir. Sürtünmeleri en aza indirmek ve açılıp kapanma sırasında çıkacak sesi minimuma indirmek amacıyla kıl ve lastik fitilleri desteği sağlanmıştır. Lastiklerin ve kılların eskimesi sebebiyle sürtünme artarak rahatsız ses vermeye başlar. Kişilerin bunların değişimini ucuza yapıyım düşüncesi ile işinde uzman olmayan insanlara yaptırmamaları gerekir. Bu konuda gerekli eğitimi ve talimatları alan ekiplerimizle çalışmanız daha iyi sonuçlar verecektir.

Manuel panjur tamiri alanında arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan, yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktayız. Her model panjurların değişmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın İstanbul'da manuel panjur servis bölgeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizi 0534 312 56 96 nolu telefonumuzdan arayarak ya da ilgili linke tıklayarak servis bölgelerimizi öğrenebilirsiniz

Tags