Alüminyum Panjur Tamiri

Alüminyum panjurların en önemli özelliği bütün hava koşullarına karşı dayanıklı olması ile çok kullanışlı olduğu bilinmektedir. Bu yüzdendir ki kaliteli ve sağlam olan panjurlar genelde güvenlik gerektiren binalarda güvenlik kulübelerinde gibi yerlerde kullanımı oldukça yaygındır. Özellikle garaj girişinde kullanımı ile karşılaşmak mümkündür. Ne kadar sağlam olsalar da manüel ve kumandalı sistemli panjurların arıza yapması olası bir durumdur. Bunun için uzman birinden yardım almak yerine tamiri kendi kendinize yapmanız halinde daha büyük sorunlara yol açıp hatta parça değişimine bile ihtiyaç duyulabilir. Daha fazla ücret ödememek adına firmamızı arayarak yardım istemekten çekinmeyin.

İstanbul Panjur Tamir Servisi, deneyimli uzman elemanlarıyla alüminyum panjur sistemleri tamirini yapmaktadır

Ülkemizin saygın markalarının yedek parçalarıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Alüminyum Panjur sistemlerinde arıza, bakım ve montajında her zaman hizmetinizdeyiz.

Firmamız İstanbul'da tüm semtlere ücretsiz keşif ile alüminyum panjur arızalarında hızlı servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul'da alüminyum panjur tamiri için gittiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Alüminyum panjur tamiri alanında arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan, yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktayız. Alüminyum çerçeveli panjurlarınızın değişmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

İstanbul'da alüminyum panjur servis bölgeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizi 0534 312 56 96 nolu telefonumuzdan arayarak ya da ilgili linke tıklayarak servis yazdırabilirsiniz.

Tags